BAŞA DÖN

SPA & WELLNESS

HER ŞEY SİZİN İÇİN

SPA & GÜZELLİK ve BAKIM MERKEZİ

SPA & GÜZELLİK MERKEZİ için sözü edilecek kalite var ise; o da hizmet kalitesidir. Eşsiz bir konseptte siz değerli misafirlerimize kusursuz sağlık ve dinlenme kavramı sunarak SPA & GÜZELLİK MERKEZİMİZE siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

MASAJ

Kendi alanında uzman personelimizle, size özel çözümler üreterek masaj odalarımızda, güzellik ve bakım merkezimizde ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyerek doğal terapi yöntemleriyle ruhsal dengenizi maksimuma çıkarabilir ve fiziksel olarak yenilenmenizi sağlayabilirsiniz.RUHUN DİLİ BEDENDİR, BEDENİNİZİ İYİ DİNLEYİN!...

Kendi alanında uzman, profesyonel eller, size özel çözümler üretiyor. Her biri ayrı onseptteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız, ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen her biri eşsiz deneyimlerdir. Doğal terapi yöntemleri ile ruhsal dengenizi maksimuma çıkarabilir ve fiziksel olarak yenilenmenizi sağlayabilirsiniz. RUHUN DİLİ BEDENDİR, BEDENİNİZİ İYİ DİNLEYİN!...

Kendi alanında uzman, profesyonel eller, size özel çözümler üretiyor. Her biri ayrı onseptteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız, ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen her biri eşsiz deneyimlerdir. Doğal terapi yöntemleri ile ruhsal dengenizi maksimuma çıkarabilir ve fiziksel olarak yenilenmenizi sağlayabilirsiniz. Kendi alanında uzman, profesyonel eller, size özel çözümler üretiyor. Her biri ayrı onseptteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız, ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen her biri eşsiz deneyimlerdir. Doğal terapi yöntemleri ile ruhsal dengenizi maksimuma çıkarabilir ve fiziksel olarak yenilenmenizi sağlayabilirsiniz.

TÜRK HAMAMI

Hamamda bulunulan süre zarfında ki ağır terleme durumu, cildi toksinlerden arındırır, kimyasalların ve diğer kirliliklerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur, Metabolizmanın çalışmasını hızlandırır, Rahatlamış ve gevşek kaslara sahip olmanızı sağlar, Stres ve gerginlikte rahatlama sağlar, Ruhsal esenlik ve gençleştirme duygusu verir, Ölü deriyi pul pul döker ve cilt bu yolla gevşemiş olur, Yağ ve kir ciltten arınarak gözenekler açılır, Gergin yüz kasları gevşer, Kan dolaşımı artar.

Hamamda terleyen vücudun kese ile ovularak yıkanması gözeneklerin açılmasını sağlar ve vücudun daha fazla oksijen almasını sağlayarak rahatlatıcı bir etki bırakır. Konaklamanız süresince sizin de vücudunuza gereken ilgiyi göstererek SPA merkezimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

SAUNA

Saunanın faydaları arasında başta gelen zayıflamaya katkısıdır. Saunada terleme vücudun gevşemesini sağlar, terlemeyle birlikte hem deri üzerindeki toksinler temizlenir, hem içerideki zararlı kimyasallar terleme yoluyla dışarı atılır. Saunada terleme ayrıca cilt sağlığına faydalıdır. Fakat aşırıya kaçmamalıdır. Sauna kas sağlığına faydalıdır, kaslardaki yağ oranının dengelenmesini  sağlayabilir. Ayrıca sauna stres atmayı sağlar. Kasların gevşemesini sağlayan sauna, haliyle sinir ve ruh sağlığına katkıda bulunur.

BUHAR ODASI

Buhar odasındaki nem oranının yüksekliği sayesinde ciltteki nem kaybı az olur ve cilt dışarıdan da aldığı nem sayesinde toksinleri vücuttan uzaklaştırırken sıvı kaybına uğramaz. Ayrıca buhar odasındaki ısı sayesinde dolaşım sistemi hızlanır ve kandaki oksijen miktarı artış gösterir. Vücutta artan oksijen kaslarımızda birikmiş olan laktik asidin daha hızlı parçalanmasını sağlar

TUZ ODASI

Astım, nefes darlığı, KOAH, sinüzit hastalarında ciddi bir rahatlama sağlar. Solunum sistemi ile ilişkili olarak rahat nefes alamama kaynaklı uyku düzensizlikleri, uyku bozuklukları, sabahları yorgun uyanma durumlarında yüksek düzeyde faydası görülen bir yöntemdir.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir